• Українська
  • English
×

До ОДУВС на День відкритих дверей завітали майбутні абітурієнти

29 березня у головному навчальному корпусі Одеського державного університету внутрішніх справ відбувся День відкритих дверей.

????????????????????????????????????Майбутні вступники мали змогу зустрітися з представниками вишу і поставити їм актуальні питання щодо вступу та організації навчального процесу.

Перед гостями виступила координатор робочої групи з профорієнтаційної роботи Оксана Юрочко, яка проінформувала абітурієнтів щодо вступу до закладу вищої освіти.

Присутні мали змогу отримати вичерпну інформацію стосовно вступу, необхідних конкурсних предметів та багато іншого. Детально були презентовані науково-освітні можливості, що пропонує виш, та продемонстровано профорієнтаційний відеоролик.

????????????????????????????????????Після офіційної частини на гостей університету чекали виступи творчих колективів художньої самодіяльності вишу, які подарували всім можливість насолодитися талановитим виконанням пісень.

Далі школярів ознайомили з діяльністю підрозділів університету, зокрема кафедри криміналістики, судової медицини та психіатрії, а також продемонстрували роботу кафедри спеціальної фізичної підготовки та показали правильне виконання вправ з фізичної підготовки.

Щиро віримо, що надана інформація допоможе майбутнім вступникам у їхньому непростому виборі, та чекаємо на нових курсантів та студентів у гостинних стінах Одеського державного університету внутрішніх справ.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????