До Херсонського факультету завітали випускники 1996 року

09 червня Херсонський факультет ОДУВС відвідали випускники 1996 року полковник поліції у відставці Віталій Немерець та нинішній начальник ГУНП в Сумській області Руслан Пиняга.

Хоча візит колишніх вихованців Херсонського юридичного інституту неофіційний, проте під час спілкування обговорили досить важливі питання стосовно розвитку навчального закладу, підвищення якості професійної підготовки майбутніх поліцейських, проведення профорієнтації тощо.

Відбулася дуже зворушлива зустріч колишніх курсантів зі своїм наставником, а зараз доцентом кафедри професійних та спеціальних дисциплін Херсонського факультету ОДУВС Миколою Новіковим. Усі разом згадали своїх однокурсників та викладачів, пройшли коридорами навчального закладу, територією та стройовим плацем.

3 photo_2020-06-09_14-02-59 photo_2020-06-09_14-03-33