Дні відкритих дверей в ОДУВС

18 та 19 травня 2018 року Одеський державний університет внутрішніх справ у черговий раз відкрив свої двері для майбутніх першокурсників, аби розповісти про умови вступу до нашого закладу вищої освіти та продемонструвати роботу структурних підрозділів вишу.

18 травня школярі разом з батьками завітали до головного корпусу ОДУВС, де мали змогу поспілкуватись з представниками вишу, поставити їм актуальні питання щодо умов вступу до університету та організації навчального процесу, а також зазирнути вперед, побачивши реальне студентсько-курсантське життя, і уявити себе частиною великої університетської родини!

Майбутні вступники отримали вичерпну інформацію стосовно вступу, необхідних документів, а також графік роботи Приймальної комісії. Детально презентовані були науково-освітні можливості, які пропонує виш майбутнім правникам, для формування уявлення про роботу юриста та поліцейського.

Також гості мали змогу побачити роботу кафедри тактико-спеціальної та вогневої підготовки, ознайомитись з роботою кафедри спеціальної та фізичної підготовки та подивитись на правильне виконання вправ з фізичної підготовки. Майбутнім абітурієнтам була продемонстрована робота з криміналістичною технікою, обладнанням слідчої валізи та зі слідами на прикладі дактилоскопії.

19 травня День відкритих дверей пройшов у навчально-побутовому корпусі університету, де для гостей закладу вищої освіти була проведена теоретична лекція щодо умов вступу та продемонстрований музей ОДУВС. Присутні також мали нагоду побачити умови навчання, проживання та проходження служби майбутніх правоохоронців.

Щиро віримо, що надана інформація допоможе майбутнім вступникам у їхньому непростому виборі. Чекаємо нових студентів та курсантів у гостинних стінах Одеського державного університету внутрішніх справ!