Для студентів Херсонського факультету проведено майстер-клас у Господарському суді області

9 листопада студенти 3-го курсу Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ відвідали Господарський суд Херсонської області.

46089008_714098295630513_3356076205164986368_oОсоба, відповідальна за зв’язки з громадськістю, Бережна А.О. провела інтерактивну презентацію та розповіла присутнім про сучасні кроки реформування судової системи України. А так як захід відбувся у рамках навчальної програми з дисципліни “Фінансове право”, то окрему увагу приділила роз’ясненню правового регулювання процедури державних закупівель.

Знайомство майбутніх юристів з системою правосуддя було б неповним, якби студенти наочно не побачили процес роботи судової установи. А отже у формі майстер-класу працівниками суду було продемонстровано документообіг уявної господарської справи.

46126170_714098215630521_509877252998037504_oНачальник канцелярії Прудченко О.В. розкрила питання надходження та реєстрації позивної заяви в автоматизованій системі “Діловодство спеціалізованого суду”. Начальник відділу організаційного забезпечення діяльності суду Гололобов М.В. розповів про процес автоматизованого розподілу позивних заяв між суддями з використанням автоматизованої системи.

Суддя Господарського суду Херсонської області Соловйов К.В. поспілкувався з присутніми щодо особливостей вирішення питання про відкриття провадження у справі, окремих нюансів ведення господарського процесу та ознайомив їх з нарадчою кімнатою, до якої видаляється суд для ухвалення рішення стосовно справи.

Помічник судді Джафарова М.Б. розповіла про процесуальні акти, які виносить суддя під час розгляду спору, та формування судової справи за інструкцією з діловодства.

46161831_714098098963866_7177557488886087680_oНаприкінці зустрічі присутнім була надана можливість переглянути судове засідання в режимі відеоконференції.

Такий інтерактивний підхід дав змогу студентам стати учасником кожного етапу ведення справи, відчути специфіку роботи суду й побачити високий рівень відповідальності та професіоналізму всіх працівників Господарського суду Херсонської області. Інтерактивні підходи допомогли студентській молоді не лише отримати нові знання та практичний досвід, а й визначитися з майбутньою професійною спеціалізацією.

Даний захід було організовано з урахуванням вимог Міністерства внутрішніх справ України та Одеського державного університету внутрішніх справ щодо вдосконалення підготовки поліцейських у закладах вищої освіти МВС професором кафедри адміністративного права та адміністративного процесу Кузьменко Ю.В. та кураторами навчальних груп 16 ПДДС-1 та 16 ПДДС-2 Качмар Н.В. та Киселевич І.В.