Діти – вихованці ОДУВС послідовники сімейної справи

Складання Присяги працівника поліції – найважливіший етап в становленні майбутніх  правоохоронців та особливо важливий та урочистий момент в житті кожного курсанта. На це свято в Херсонському факультеті ОДУВС традиційно збирається багато гостей – батьки, родичі, друзі. Цього року ми також чекаємо на велику кількість гостей, бо складати Присягу будуть 108 курсантів: 105 – курсанти 1-го курсу та 3 три студентки денної контрактної форми навчання (Федюшина Я.В., Пономарчук К.І., Бурмас Ю.Р.), які були зараховані до складу 2 курсу  курсантів спеціальності 262 «Правоохоронна діяльність» .

В числі 105 курсантів 1-го курсу набору 2019 року присягати на вірність Батьківщині, Закону і честі будуть семеро курсантів, чиї батьки захищали цілісність нашої держави та являються учасниками АТО: це Олександр Ігнатюк, Єлізавета Мартиненко, Олександр Чайка, Ростислав Усатий, Валерій Русін, Вікторія Козловська та Анастасія Полянська.

Ми пишаємося тим, що наш навчальний заклад допомагає продовжувати  родинні династії та виховує нове покоління майбутніх правоохоронців, які прийдуть на зміну своїм батькам. Можуть пишатися своїми дітьми, які успішно долають перші труднощі професії, пенсіонери та ветерани органів внутрішніх справ та Національної поліції Володимир Володимирович Колоколов, Сергій Вікторович Сотніков, Наталя Сергіївна Губіна та  Анатолій Миколайович Віремейчик. Сьогодні вони живуть вже цивільним життям, проте честь та повагу до мундиру змогли передати своїм дітям. 11 жовтня складуть присягу першокурсники Олена Колоколова, Андрій Сотніков, Кирило Губін та Антон Віремейчик.

Через 3-4 роки в одному строю зі своїми батьками стануть і інші наші першокурсники. Наприклад, не виключено, що Андрій Зайцев піде стопами свого батька – Олександра Анатолійовича Зайцева, старший сержант поліції,  який несе службу в Новотроїцькому відділенні поліції на посаді поліцейського СРПП.

Каріна Саврадим приїхала до нас зі Скадовська, де вже багато років несе службу її батько Костянтин Володимирович Саврадим, майор поліції, начальник СРПП № 3 Скадовського ВП Новокаховського ВП ГУНП в Херсонській обл.

У Максима Широкоступова подвійний приклад: його батьки Людмила та Дем’ян Спринчани – працівники Управління патрульної поліції м. Херсон. Людмила – інспектор відділу моніторингу, а голова родини – заступник начальника чергової частини УПП.

Ми плекаємо надію, що усі наші курсанти усе своє життя залишаться вірними словам Присяги, які завтра урочисто прозвучать на стройовому плацу Херсонського факультету.