ДИСТАНЦІЙНІ ЗАНЯТТЯ З ОПЕРАТИВНО-РОЗШУКОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

За допомогою сучасних інформаційно-комунікаційних технологій науково-педагогічні працівники кафедри оперативно-розшукової діяльності здійснюють освітній процес на належному рівні. Адже, відповідно до ст. 49 Закону України «Про вищу освіту» однією з основних форм здобуття вищої освіти є саме дистанційна форма.

23Працівниками кафедри оперативно-розшукової діяльності проводяться дистанційні заняття з курсантами факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування ОДУВС.

Наразі заняття проводили в.о. професора кафедри оперативно-розшукової діяльності кандидат юридичних наук, доцент Сергій Албул та в.о. викладача кафедри оперативно-розшукової діяльності Ігор Форнальчук.

Дистанційно курсантам пропонуються як теоретичні, так і практичні завдання, обговорюються проблемні питання.

Після виконання завдань курсанти надсилають їх викладачам для перевірки та подальшого оцінювання.

=6 7 84 9 105 11