Дистанційне заняття з іноземної мови

10 квітня викладачем кафедри мовної підготовки факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності Ельмірою Ахмедовою було проведено дистанційне заняття з іноземної мови зі студентами 1 та 2 груп другого курсу факультету № 1 ННІПК.

Студенти ознайомилися з темою Political System of the USA, яка містила в собі багатий за змістом матеріал щодо державного устрою, форми правління, розподілу влади та основних положень головного закону країни, її Конституції.

Студенти, за підсумком заняття, добре засвоїли специфіку розподілу влади в Сполучених Штатах Америки, а також повноваження та обов’язки Президента, Парламенту та судової гілки влади в країні. На закріплення матеріалу студенти виконали чимало завдань, які були сумлінно перевірені викладачем.