Дистанційне заняття з іноземної мови серед студентів-першокурсників

photo5465264653899771061-1Карантин не привід для перерв у заняттях. Одеський державний університет внутрішніх справ використовує систему дистанційного навчання для підвищення рівня знань студентів. Користуючись досвідом провідних закладів вищої освіти США та Європи, ми залучаємо новітні методи та ресурси, такі як ZOOM та інші.

photo546526465389977106025 березня проведено заняття старшого викладача кафедри мовної підготовки факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності Лідії Швелідзе з іноземної мови у форматі онлайн конференції зі студентами першого курсу факультету № 1 навчально-наукового інституту права та кібербезпеки за темою: “Types of Law”. Студенти з цікавістю передивлялись відео та презентаційні матеріали стосовно різних видів права, мотивуючись можливістю ставити запитання та коментувати в режимі реального часу.

photo5465264653899771059Після обговорення запланованих тем, студенти завантажили необхідні матеріали для самостійної та домашньої роботи.

Використання додаткових засобів дає нам можливість знаходитися у постійному контакті та отримувати не тільки знання, але і задоволення від спілкування з цікавими людьми.