Дистанційне підсумкове практичне заняття з іноземної мови професійного спрямування

Сьогодні, 13 квітня, викладач кафедри мовної підготовки факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності Христина Павлюк провела дистанційне підсумкове практичне заняття з іноземної мови професійного спрямування на тему: «Drug Abuse & Addiction: Effects on Body, Risk Factors, Signs» зі студентами 2-го курсу 2 групи спеціальності «Правоохоронна діяльність» за допомогою сайту дистанційного навчання ОДУВС – Moodle.

Під час заняття студенти обговорили причини вживання наркотиків серед молоді та їх вплив. Щоб зацікавити студентів у вивченні такої важливої теми, викладач підготувала інтелектуальну гру – кросворд «Drug abuse», який дуже сподобався студентам. Перевірка знань студентами даної теми відбулася у вигляді тесту на ігровій платформі Quizizz.

За свою активність та старанність студенти отримали позитивні оцінки.

????????????????????????????????????????????????????????????