Дистанційне навчання з навчальної дисципліни «Безпека життєдіяльності та охорона праці»

Ми всі разом!

Режим карантину – це не час відпочинку, а час знаходжень ресурсів та потенціалу в собі для подальшого навчання та розвитку, що і доводять наші студенти, курсанти та викладачі.

У режимі віддаленої взаємодії, за допомогою освоєння кросплатформової програми для відеоконференцій Zoom, викладач кафедри тактико-спеціальної, вогневої та фізичної підготовки факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції Дьорова Олена проводить практичні заняття з курсантами.

bdc604a3-4958-4819-b6f7-2d177a016ff7Навчальне заняття проводилось з курсантами 1-го курсу факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування. Тема заняття – «Дії працівника поліції по наданню першої домедичної допомоги потерпілим».

Після завершення заняття кожен курсант засвоїв:

1) медико-правові та етичні аспекти надання домедичної допомоги;

2) як надавати домедичну допомогу, щоб виявити фактори, які загрожують життю, та усунути або зменшити їх негативний вплив на організм людини;

3) як оцінювати стан постраждалого, здійснювати первинний і вторинний огляд, ґрунтуючись на принципах анатомії, фізіології, патофізіології;

4) як здійснювати серцево-легеневу реанімацію, виконувати основи підтримки життєдіяльності;

5) як надавати допомогу постраждалим з невідкладними станами або станами, які викликані факторами навколишнього середовища.