Дискусія студентів та спеціаліста з прав людини Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні Олесі Ахмедової

img_8924img_8949В рамках Всеукраїнського тижня права, що відзначається в Україні з нагоди проголошення 10 грудня 1948 року Генеральною Асамблеєю ООН Декларації Прав Людини, перед студентами факультету №1 Навчально-наукового інституту права та кібербезпеки, за запрошенням керівництва факультету, виступила спеціаліст з прав людини Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні Олеся Ахмедова.

Студентам була запропонована дискусія з питань, які стосуються прав людини: міжнародних питань, а також тих, які є важливими безпосередньо для України. Представники факультету були запрошені до участі у студентських дебатах з прав людини, які відбудуться в Києві 7-8 грудня за ініціативи Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні.

img_8979  img_8929  img_8926