«День Європи та 70-річчя заснування Ради Європи»

img_7609-10-05-19-02-5517 травня науково-педагогічним складом кафедри адміністративного права та адміністративного процесу Херсонського факультету ОДУВС для курсантів 4 курсу проведено семінар  на тему «День Європи та 70-річчя заснування Ради Європи».

img_7607-10-05-19-02-55Під час заняття було відмічено, що 5 травня виповнюється 70 років з дня заснування Ради Європи – пан’європейської міжнародної організації, що сьогодні захищає права і свободи майже 800 мільйонів осіб у 47 державах-членах. За свідченнями МЗС України, Рада Європи відкрила шлях до подальшої інтеграції на Європейському континенті, а її стандарти стали дороговказом у захисті демократичних цінностей.

Курсанти разом із викладачами обговорили шляхи забезпечення демократії в українському суспільстві, підкреслили важливість дотримання європейських цінностей працівниками правоохоронної сфери.