• Українська
  • English
×

День вшанування пам’яті правоохоронців, які загинули при виконанні службових обов’язків

img_5306img_531122 серпня Всеукраїнський День пам’яті працівників органів внутрішніх справ, які загинули при виконанні службових обов’язків.

Як свідчення світлої пам’яті про тих, хто не пошкодував життя заради інших, заради честі і професійного обов’язку, стоїть меморіальний комплекс пам’яті працівників органів внутрішніх справ Одеської області на Олександрівському проспекті, до нього сьогодні прикута особлива увага, саме там відбулося урочисте покладання квітів.

img_5315img_5325Вшанувати пам’ять загиблих працівників ОВС прийшли їхні близькі і рідні, керівництво міста та області, ГУНП, представники ветеранських організацій, духовенства, громадськості, а також представники Одеського державного університету внутрішніх справ.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих правоохоронців й поклали квіти до меморіалу пам’яті «Захисникам правопорядку» як данину поваги до загиблих товаришів, які ціною власного життя захистили мир і спокій громадян.

img_5295img_5332Є символічний сенс у тому, що на державному рівні визначено вшановувати пам’ять про відважних правоохоронців саме напередодні національного свята – Дня Незалежності. Адже боротьба за незалежність триває в протистоянні криміналу, який зазіхає на економіку держави, на її правовий статус, на особисті права та свободи, здоров’я та життя її громадян.

Героїчна слава правоохоронців буде навіки викарбувана на сторінках історії нашої держави.

 img_5298    img_5318   img_5335 img_5349 img_5354 img_5367