ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У ХЕРСОНСЬКОМУ ФАКУЛЬТЕТІ ОДУВС

28 січня 2017 року на базі Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ відбувся День відкритих дверей.

Цього дня до вищого навчального закладу завітали учні загальноосвітніх шкіл разом зі своїми батьками, аби дізнатись більше про університет та вступну компанію у 2017 році.

_mg_8227Також усі, хто відвідав захід, мали змогу ознайомитись з роботою структурних підрозділів університету. Так, для гостей було проведено екскурсію аудиторіями, спортивними залами та навчальним тиром вишу.

На завершення, було продемонстровано спортивну та мистецьку майстерність курсантів та студентів  Херсонського факультету ОДУВС.

Тож, особовий склад Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ намагався якомога краще висвітлити діяльність вищого навчального закладу та розповісти про усе, що цікавило гостей.

Школярі із запалом в очах залишали стіни вищого навчального закладу, дякуючи за цікавий та пізнавальний день.