ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У ХЕРСОНСЬКОМУ ФАКУЛЬТЕТІ

img-5dacfe128119d77892188ac390518fbb-v25 травня Херсонський факультет Одеського державного університету внутрішніх справ у черговий раз відкрив двері для абітурієнтів та їх батьків.

В рамках заходу в холі закладу проведена виставка навчальної зброї, тож всі бажаючі мали змогу ознайомитися із її характеристиками, вчилися розбирати та збирати її, а також мали змогу зробити гарні фото. Керівництво та науково-педагогічний склад факультету ознайомив гостей заходу із особливостями міжнародного співробітництва факультету з багатьма європейськими  країнами та перспективою розширення міжнародних зв’язків у сфері професійної освіти.

img-23847abfa6c5a275996c61e1769f6397-vГостям було надано інформацію про спеціальності та форми навчання, які представлені на факультеті, та особливості вступу, продемонстровано інформаційний ролик, який ознайомив присутніх з історією та сьогоденням факультету.

img-079a1e395847c0ec6e4e4b2da2f831d6-vВсі бажаючі мали змогу задати питання стосовно особливостей підготовки фахівців різних спеціальностей та перспектив майбутнього працевлаштування.

Наприкінці заходу гостям було запропоновано відвідати екскурсію навчальним закладом, у тому числі оглянути спортивний зал, де було продемонстровано особливості виконання фізичних вправ та нормативів для складання випробування з рівня фізичної підготовки.