• Українська
  • English
×

День відкритих дверей для школярів ОНЗ Савранського НВК “ЗОШ I- III ступенів – ДНЗ”

27 березня до Одеського державного університету внутрішніх справ завітали учні 11-их класів опорного навчального закладу – Савранського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – дошкільного навчального закладу» Савранського району Одеської області.

img_9107img_9109Школярів познайомили з особливостями роботи кафедр університету, зокрема, з кафедрою тактико-спеціальної та вогневої підготовки, кафедрою криміналістики, судової медицини та психіатрії, кафедрою спеціальної фізичної підготовки.

У першу чергу учні завітали до мультимедійного тиру університету, в якому для всіх бажаючих доцентом кафедри тактико-спеціальної та вогневої підготовки Олександром Ніколаєвим було проведено майстер-клас з вогневої підготовки.

img_9114img_9119Далі в спортивній залі вишу старший викладач кафедри спеціальної фізичної підготовки майор поліції Євген Проскурня з курсантами університету продемонстрували майбутнім абітурієнтам, як саме правильно виконувати вправи з фізичної підготовки.

Викладач кафедри криміналістики, судової медицини та психіатрії майор поліції Ольга Ковальова продемонструвала учням обладнання слідчої валізи і роботу зі слідами на прикладі дактилоскопії.

img_9113img_9128Тож, гості університету мали нагоду переконатися в тому, що здобуття вищої освіти в Одеському державному університеті внутрішніх справ — це перспектива стати висококваліфікованим юристом та правоохоронцем.

Дні відкритих дверей проходять у Одеському державному університетi внутрішніх справ щомісячно, тому ще є можливість не раз відвідати заклад. Проте зволікати з прийняттям рішення щодо обрання майбутнього фаху випускникам цього навчального року не варто. Підготовка особових справ абітурієнтів до закладів вищої освіти триває декілька місяців. Акцентуємо увагу, що на Порталі для кандидатів на навчання у ЗВО МВС України триває реєстрація кандидатів. Не втрачайте свій шанс.