День німецького кіно в ОДУВС

07 червня 2017 року в рамках оголошення 2017 роком німецької мови в Україні старшим викладачем кафедри іноземних мов Одеського державного університету внутрішніх справ Аллою Бочевар було проведено День німецького кіно.

Серед присутніх були доцент кафедри цивільно-правових дисциплін ОДУВС кандидат юридичних наук, доцент підполковник поліції Світлана Мирза, курсанти 104 взводу факультету № 2, 203 взводу факультету № 3 та 302 взводу факультету №1.

Курсанти переглянули кінострічку «Taffe Mӓdels» мовою оригіналу із супроводом субтитрів. За сюжетом комедія розкривала нелегкі та кумедні професійні пригоди агента карного розшуку Сари Ашбурн та офіцера поліції Шеннон Маллінс.

Під час кава-брейку курсанти виразили свої враження щодо рівня розуміння змісту кіно, обговорили перелік лексичних одиниць, які викликали певні труднощі у перекладі, зауважили ефективність перегляду кіно мовою оригіналу у процесі вивчення іноземної мови.

Старший викладач кафедри Алла Бочевар подякувала своїм вихованцям за співпрацю, старанність й дружню атмосферу, та зауважила, що перегляд фільмів мовою оригіналу є приємним і корисним засобом розвинути вимову, поліпшити граматичні навички та розширити словниковий запас.