День фізкультури та спорту в ОДУВС

????????????????????????????????????????????????????????????????????????8 вересня серед курсантів 2-го та 3-го курсів факультету № 3 Одеського державного університету внутрішніх справ з нагоди Дня фізкультури та спорту України за підтримки т.в.о. завідувача кафедри спеціальної фізичної підготовки майора поліції Юрія Коломійця було організовано проведення легкоатлетичного кросу на дистанцію 2,5 км.

За підсумками проведення кросу серед хлопців:

— 1-ше місце посів в.о. старшини 2-го курсу рядовий поліції Бурбан В.М. з результатом 8 хв. 32 с.;

— 2-ге місце посів в.о. заступника старшини 2-го курсу рядовий поліції Король М.Р. з результатом 8 хв. 40 с.;

— 3-тє місце посів рядовий поліції Нуца М.П. з результатом 8 хв. 42 с.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????Серед дівчат:

— 1-ше місце посіла рядовий поліції Довгань А.С. з результатом 10 хв. 30 с.;

— 2-ге місце посіла рядовий поліції Прудник А.О. з результатом 10 хв. 50 с.;

— 3-тє місце посіла Усата Г.О. з результатом 11 хв.

Ми вітаємо наших курсантів, бажаємо, щоб вони не зупинялись на досягнутому та й надалі гідно демонстрували свої спортивні здобутки.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????