Делегація кафедри адміністративного права та адміністративного процесу ОДУВС посіла перше місце у Всеукраїнському студентському науковому симпозіумі

img_7797img_780316 листопада члени наукового гуртка «Фортеця права» кафедри адміністративного права та адміністративного процесу факультету № 2 Одеського державного університету внутрішніх справ курсант факультету № 3 Діана Саруханян та курсант факультету № 1 Анна Ракша під керівництвом доцента кафедри адміністративного права та адміністративного процесу Анастасії Берендєєвої взяли участь у VI Всеукраїнському студентському науковому симпозіумі «Співдружність наук: архітектура, економіка, право», який проходив в Університеті Короля Данила в місті Івано-Франківськ.

bezymyannyj1bezymyannyjСимпозіум проводився у форматі інтерв’ю, в рамках якого виступаючі презентували свою доповідь, а присутні здійснювали «дзвінки в студію» та ставили питання виступаючим. Такий формат породжував цікаву бесіду та палку дискусію між інтерв’юерами та респондентами.

Виступи всіх учасників були дуже актуальними, доповіді цікавими та змістовними. Внаслідок запеклої боротьби перемогу здобула Діана Саруханян, отримавши перше місце в науковому диспуті за напрямом 081 «Право» з виступом на тему «Організаційно-правові проблеми запобігання насильству в дитячому середовищі» (науковий керівник – професор кафедри адміністративного права та адміністративного процесу кандидат юридичних наук, доцент Сергій Баранов).

bezymyannyj3 bezymyannyj2 bezymyannyj5