ЧЕРГОВІ ПЕРЕМОГИ СПОРТСМЕНІВ-ДЗЮДОЇСТІВ ХЕРСОНСЬКОГО ФАКУЛЬТЕТУ

02-snigurivka_44-5 жовтня в м. Снігурівці (Миколаївська область) збірна команда Херсонського факультету з числа курсантів 2-4 курсів взяла участь у Відкритому турнірі з боротьби дзю-до, котрий проводився в межах програми святкування Дня заснування цього адміністративного районного центру сусіднього регіону.

04-snigurivka_7На змагання прибули 18 команд з різних районів Миколаївської, Херсонської, Запорізької, Одеської та інших областей України, а також дві команди з Республіки Молдови, академії поліції ОДУВС та інші. Всього на килимі боролися біля 300 спортсменів у різних вікових та вагових категоріях (юнаки, дівчата та дорослі). Змагання проходили на базі місцевої ДЮСШ.

06-snigurivka_11Команда Херсонського факультету була представлена 9 спортсменами.

У вагових категоріях серед чоловіків чемпіонами та призерами турніру стали наступні курсанти:

− до 66 кг − 1 місце посів рядовий поліції Зіньковський Данило, курсант 202 навчального взводу, 2 місце − рядовий поліції Бєлоус Владислав, курсант цього ж навчального взводу;

05-snigurivka_10− до 73 кг − 1 місце здобув рядовий поліції Рєзанов Сергій, 2 місце посів рядовий поліції Кіча Дмитро, курсант 301 навчального взводу, а 3 місце − рядовий поліції Кузаков Олександр, курсант цього ж навчального взводу.

Тренер-представник команди −  керівник спортивної секції з самбо та дзю-до, старший викладач кафедри спеціальної фізичної та вогневої підготовки Херсонського факультету ОДУВС, майстер спорту України Андрій Зіньковський.

03-snigurivka_6На стройовому плацу навчального закладу проректор державного університету − декан Херсонського факультету Олексій Соловей привітав курсантів  – переможців та призерів турніру з перемогою.

Бажаємо нашим поліцейським успіхів у навчанні та подальших спортивних досягнень.

Тарас Вайда,  Херсонський факультет

belous zinkovskij kicha kuzakov