ЧЕРГОВІ ПЕРЕМОГИ СПОРТСМЕНІВ-ДЗЮДОЇСТІВ ХЕРСОНСЬКОГО ФАКУЛЬТЕТУ

Керівництвом Херсонського факультету ОДУВС значна увага приділяється фізичній підготовці особового складу, в тому числі й популяризації професійно-прикладних видів спорту серед підростаючого покоління фахівців, створюються умови для залучення курсантської та студентської молоді до занять з фізичного виховання.

04 травня в с. Першотравневе Снігурівського району Миколаївської області збірна команда факультету з числа курсантів брала участь у Відкритому турнірі з боротьби дзю-до серед дітей, юнаків, дівчат та дорослих.

На змагання прибули 16 команд з різних районів Миколаївської, Херсонської, Запорізької, Дніпропетровської, Донецької та інших областей України, а також збірні команди з Болгарії та Молдови.

Всього на килимі боролися біля 200 спортсменів у дев’яти вікових та вагових категоріях (юнаки та дівчата).

Змагання проходили на базі місцевого Першотравневого шкільного спортивного клубу бойових мистецтв самбо, дзюдо та джиу-джитсу.

Команда Херсонського факультету була представлена 14 спортсменами з числа курсантів 1-4 курсів.

У вагових категоріях серед чоловіків чемпіонами стали наступні курсанти-учасники змагань:

− у ваговій категорії до 90 кг 1 місце посів курсант 407 навчального взводу  Вирвихвіст Вадим;

− у ваговій категорії до 100 кг 1 місце посів курсант 404 навчального взводу Терещенко Владислав.

У вагових категоріях серед чоловіків призерами стали наступні курсанти:

− у ваговій категорії до 66 кг 2 місце посів курсант 102 навчального взводу  Зіньковський Данило;

− у ваговій категорії до 73 кг 3 місце посів курсант 102 навчального взводу Резанов Сергій;

− у ваговій категорії до 73 кг 3 місце посів курсант 405 навчального взводу Кучеренко Антон;

− у ваговій категорії до 81 кг 2 місце посів курсант 406 навчального взводу Галич Роман;

− у ваговій категорії до 81 кг 3 місце посів курсант 404 навчального взводу Нечипорук Сергій;

− у ваговій категорії до 81 кг 3 місце посів курсант 309 навчального взводу Прохода Денис;

− у ваговій категорії до 90 кг 2 місце посів курсант 406 навчального взводу  Педін Ростислав;

− у ваговій категорії до 100 кг 3 місце посів курсант 407 навчального взводу Шевчук Владислав.

Тренер-представник команди: керівник спортивної секції з самбо та дзю-до − старший викладач кафедри спеціальної фізичної та вогневої підготовки Херсонського факультету ОДУВС майстер спорту України з дзюдо Зіньковський Андрій Сергійович.

На стройовому плацу навчального закладу проректор державного університету − декан Херсонського факультету Олексій Соловей  традиційно привітав курсантів зі спортивними перемогами у турнірі.

Приєднуємося до вітань переможців та призерів змагань та бажаємо їм подальших успіхів у навчанні та чергових спортивних перемог.

Тарас Вайда,  Херсонський факультет

kl e-e-i iknl-nle l g-e k k-edh-l dh-ik dh