[gtranslate]

ЧЕРГОВІ ПЕРЕМОГИ СПОРТСМЕНІВ-ДЗЮДОЇСТІВ ХЕРСОНСЬКОГО ФАКУЛЬТЕТУ

2-3 листопада в м. Снігурівці Миколаївської області збірна команда Херсонського факультету з числа курсантів 1-4 курсів брала участь у Відкритому турнірі з боротьби дзю-до, який проводився за сприяння Голови облдержадміністрації Миколаївської області О. Савченка.

05-img_5069На змагання прибули 13 команд з різних районів Миколаївської, Херсонської, Запорізької, Одеської та інших областей України, а також одна команда з Республіки Молдови. На килимі боролися біля 200 спортсменів у різних вікових та вагових категоріях (юнаки, дівчата та дорослі).

02-img_5179Змагання проходили на базі місцевого спортивного клубу бойових мистецтв самбо, дзюдо та джиу-джитсу.

Усього команда Херсонського факультету була представлена 9 спортсменами.

У вагових категоріях серед чоловіків призерами та чемпіонами турніру стали наступні курсанти:

− 2 місце у ваговій категорії до 66 кг посів рядовий поліції Данило Зіньковський, курсант 102 навчального взводу,  3 місце − рядовий поліції Владислав Білоус, курсант 102 навчального взводу;

03-img_5184− 2 місце у ваговій категорії до 73 кг здобув рядовий поліції Сергій Рязанов, курсант 102 навчального взводу, 3 місце − рядовий поліції Владислав Марцін, курсант 404 навчального взводу;

06-img_5175−  1 місце у ваговій категорії до 90 кг посів рядовий поліції Владислав Терещенко, курсант 404 навчального взводу, 2 місце − рядовий поліції Сергій Нечипорук, курсант 404 навчального взводу, й  3 місце − рядовий поліції Джавід Гасанов, курсант 404 навчального взводу.

В абсолютній категорії срібним призером відкритого турніру став курсант 404  навчального взводу рядовий поліції Владислав Терещенко.

01-tereshhenko-1-mistseТренер-представник команди −  керівник спортивної секції з самбо та дзю-до старший викладач кафедри спеціальної фізичної та вогневої підготовки Херсонського факультету ОДУВС, майстер спорту України Андрій Зіньковський.

На стройовому плацу навчального закладу проректор державного університету − декан Херсонського факультету Олексій Соловей привітав курсантів Херсонського факультету – переможців та призерів турніру.

Бажаємо їм удачі й успіхів у навчанні та подальших спортивних досягнень.

Тарас Вайда,  Херсонський факультет

02-tereshhenko-2-mistse-absol  03-martsin 04-nechiporuk  05-gasanov