Чемпіонат КВК на Кубок ректора ОДУВС

img_0031img_004426-го листопада 2017 року відбувся Чемпіонат КВК на Кубок ректора Одеського державного університету внутрішніх справ сезону 2017/2018 навчального року.

У чемпіонаті взяли участь збірні команди КВК першого курсу усіх факультетів університету, а саме:

1. Команда КВК факультету № 1 «Одесская опера».

2. Команда КВК факультету № 2 «Опасный участок».

3. Команда КВК факультету № 3 «Ликвидация».

4. Команда КВК факультету № 4 «Гумористичне дно».

img_0127img_0052Гру оцінювали:

1. Голова журі – Президент Асоціації команд КВК Одеської області Іванченко Віра Леонідівна.

2. Проректор ОДУВС полковник поліції Поліщук Олександр Георгійович.

3. Проректор ОДУВС Ніколаєв Олександр Трифонович.

4. Фахівець відділу організаційно-аналітичної роботи та контролю старший лейтенант поліції Константинов Микола Іванович.

5. Відповідальний секретар Асоціації команд КВК Одеської області Явтушенко Ольга Валентинівна.

6. Голова Одеської громадської організації Молодіжна організація «Light» Меєров Іван Петрович.

img_0059img_00607. Провідний фахівець відділення соціально-гуманітарної роботи Приходна Ксенія Володимирівна.

Голова лічильної комісії – завідувач відділення соціально-гуманітарної роботи Слатвінський Валерій Іванович.

Команди зіграли 3 конкурси, а саме: Привітання, розминка і Стем із зіркою.

Результати Чемпіонату наступні:

3-тє місце – Команда КВК факультету № 1 «Одесская опера».

2-ге місце – Команда КВК факультету № 4 «Гумористичне дно».

1-ше місце – Команда КВК факультету № 3 «Ликвидация».

Переможець і володар Кубку Ректора ОДУВС

Команда КВК факультету № 2 «Опасный участок».

img_0062 img_0099 img_0115 img_0125 img_0140 viber_image