Благодійна допомога родині працівника Національної поліції

23 жовтня курсанти 2-го курсу факультету № 2 Одеського державного університету внутрішніх справ надали благодійну допомогу родині працівника Національної поліції.

Курсанти ОДУВС у складі: Андрія Сидорова, Олександра Паскаря, Віктора Репецького, Олександра Непомнящого не залишилися осторонь чужої біди та здали кров в Одеській обласній станції переливання крові для хворого з родини працівника ГУНП в Одеській області.

У нашому навчальному закладі виховуються справжні захисники, які з перших днів служби розуміють, що піклуватися про людей та допомагати тим, хто цього потребує – їх основний обов’язок.

Крім благодійної допомоги, це ще й виховний процес, який вчить кожного не бути байдужим до чужого горя.