Бінарне заняття із залученням фахівця прокуратури Херсонської області

img_20191008_081204_638Для студентів 3-го курсу спеціальності “Правознавство” (група 17ПЗДС/1) викладачем кафедри професійних та спеціальних дисциплін Херсонського факультету А.М. Терно спільно зі старшим прокурором відділу прокуратури Херсонської області Ю.В. Дорошенком проведено бінарне заняття на тему “Прокурор, експерт, спеціаліст як суб’єкти кримінального провадження при проведенні окремих слідчих (розшукових) дій”.

Під час заняття були розглянуті практичні питання проведення слідчих дій за участі зазначених учасників кримінального провадження, зокрема, при огляді місця події. Студентам продемонстровано засоби криміналістичної техніки, що використовуються в роботі експертом-криміналістом, зокрема, криміналістичну валізу.