Практична складова навчального процесу

1-3Важливою складовою навчального процесу майбутніх поліцейських є переймання знань та вмінь працівників, які мають багатий практичний досвід. У Херсонському факультеті налагоджена практика залучення досвідчених працівників органів юстиції, суду, прокуратури, Національної поліції, МВС.

Так, чергове бінарне заняття зі студентами третього та курсантами другого курсів було проведено за участю заступника начальника відділу слідчого управління ГУНП в Херсонській області майора поліції Андрія Ювченка.

Представник ГУНП ознайомив майбутніх правоохоронців з історією впровадження Єдиного реєстру досудових розслідувань та наочно продемонстрував, які дії необхідно здійснювати під час досудового розслідування в ЄРДР.