Бінарне заняття з професійного спілкування працівників Національної поліції

dsc_045824 жовтня завідувачем кафедри криміналістики та психології факультету підготовки фахівців для підрозділів досудового розслідування підполковником поліції Валентиною Горошко за участю начальника відділу психологічного забезпечення управління кадрового забезпечення Головного управління Національної поліції в Одеській області Оксани Васютинської проведено бінарне заняття зі слухачами магістратури факультету підготовки фахівців для підрозділів досудового розслідування.

dsc_0451У ході заняття з навчальної дисципліни «Професійне спілкування працівників Національної поліції» присутні опрацювали тему «Встановлення психологічного контакту працівниками Національної поліції з різними категоріями громадян» та розкрили наступні питання:

dsc_04501. Довіра як важлива передумова ефективного спілкування.

2. Чинники встановлення психологічного контакту. Прийоми встановлення довірчих стосунків.

3. Методика контактної взаємодії Л.Б. Філонова.

Слід зазначити, що залучення працівників практичних підрозділів до проведення занять сприяє практичному спрямуванню підготовки поліцейських.