Бінарні заняття за участю практичного працівника ГУНП

04 листопада в Одеському державному університеті внутрішніх справ професором кафедри кримінального права та кримінології к.ю.н., доцентом Оленою Плужнік і професором кафедри адміністративного права та адміністративного процесу к.ю.н., доцентом Олегом Коропатовим за участю інспектора відділу контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи Управління превентивної діяльності ГУНП в Одеській області старшого лейтенанта поліції Олександра Карамалака проведено бінарне заняття на тему «Система покарань. Види покарань» з курсантами 2-го курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності.

photo5332575586364795887photo5332808025699888519Під час заняття курсантам було надано характеристику покарань за кримінальні правопорушення та наведено порівняння з видами стягнень за адміністративні правопорушення. Звернуто увагу на особливості складання процесуальних документів щодо злочинів та адміністративних правопорушень.

Цього ж дня Олегом Коропатовим разом з Олександром Карамалаком проведено бінарне заняття з курсантами 1-го курсу факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування на тему «Провадження по справах про адміністративні правопорушення».

Під час заняття також звернуто увагу на особливості складання процесуальних документів щодо адміністративних правопорушень.