Бінарне заняття за участю практичних працівників батальйону поліції «Шторм»

3228 листопада науково-педагогічним складом кафедри тактико-спеціальної, вогневої та фізичної підготовки, а саме: доцентами кафедри Олександром Конєвим та Олександром Геращенком, викладачами кафедри Володимиром Мосузенком та Віталієм Прядком,  спільно з працівниками батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Шторм», на базі ОЦППП «Академія поліції» університету, було проведено бінарне заняття  з курсантами 1-го курсу факультетів підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції та поліції превентивної діяльності.

Під час практичного заняття було відпрацьовано навички поводження з різною короткоствольною зброєю, що знаходиться на озброєнні в Національній поліції України. Окрім цього, працівники спецпідрозділу продемонстрували курсантам деякі особливості стрільби з автоматичної короткоствольної зброї.

5   7 64