Бінарне заняття за участі слідчого Приморського відділу поліції ГУНП в Одеській області

Доцентом кафедри психології та педагогіки факультету № 3 Одеського державного університету внутрішніх справ кандидатом психологічних наук Ольгою Смірновою проведено бінарне практичне заняття серед студентів 3-го курсу факультету № 4 спеціальності «Правоохоронна діяльність» з навчальної дисципліни «Професійно-психологічна підготовка працівників Національної поліції» із залученням практичного працівника – слідчого Приморського відділу поліції ГУНП в Одеській області Інни Хромової.

Тема практичного заняття “Управління стресом працівниками Національної поліції. Методи саморегуляції як профілактика та вихід зі стресу» присвячена ознайомленню з видами стресу, зовнішніми ознаками його прояву та методами саморегуляції стресу, а також вправами, спрямованими на його подолання. Інна Василівна зазначила ситуації, пов’язані з функціональними обов’язками слідчого, які можуть викликати стан стресу.