Бінарне заняття за участі практичного працівника поліції

10 березня доцентом кафедри кримінального права та кримінології факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування кандидатом юридичних наук, доцентом Андрієм Воронцовим проведено бінарне семінарське заняття за темою: «Особа злочинця» з навчальної дисципліни «Кримінологія та профілактика злочинів» зі студентами першої групи 2-го курсу факультету № 1 ННІПК за участю інспектора ЮП СП Київського ВП в м. Одесі ГУНП в Одеській області майора поліції Івахненко Н.В.

Протягом семінарського заняття були розглянуті наступні питання:

– Особа, яка вчинила злочин, як об’єкт кримінологічного дослідження;

– Поняття особи злочинця та межі її вивчення у кримінологічній науці;

– Кримінологічна характеристика ознак особи злочинця;

– Соціальне і біологічне в особі злочинця;

– Класифікація і типологія злочинців.

Протягом заняття працівник поліції навів конкретні приклади кримінологічних ознак особи злочинця, зазначив, які найчастіше вчиняють правопорушення неповнолітні за соціально-демографічною та морально-психологічною ознакою, хто здебільшого вчиняє сімейно-побутові та економічні злочини, які інші ознаки притаманні злочинцям в залежності від вчинення відповідних видів злочинів та їх типологію.

img_20200310_134239 img_20200310_134447 img_20200310_135036