Бінарне заняття за участі практичних працівників поліції

enoneo13 лютого в Одеському державному університеті внутрішніх справ викладачем кафедри адміністративного права та адміністративного процесу кандидатом юридичних наук Вікторією Сірко за участю начальника сектору кадрового забезпечення Суворовського відділу поліції в м. Одесі Віталія Подолінського та старшого оперуповноваженого ВКП Суворовського ВП в місті Одесі ГУНП в Одеській області Вікторії Рижало з курсантами 1-го курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції проведено бінарний семінар на тему «Національна поліція та інші органи МВС».

eonrПід час заняття курсанти ознайомилися з поняттями Національної поліції, її системою, принципами організації та діяльності, повноваженнями, кадровим забезпеченням.

Особливу увагу під час заняття приділили специфіці розшукової роботи в оперативних підрозділах кримінальної поліції, порядку проведення оперативно-розшукових заходів під час здійснення оперативно-розшукової діяльності.

Заняття пройшло цікаво, викликало у курсантів багато запитань до практичних працівників та справило приємні враження.