Бінарне заняття за темою: “Розвиток психічних процесів майбутнього працівника Національної поліції”

image6Днями доцентом кафедри психології та педагогіки факультету № 3 Одеського державного університету внутрішніх справ кандидатом психологічних наук Ольгою Смірновою проведено бінарне практичне заняття серед студентів 3-го курсу факультету № 4 спеціальності «Правоохоронна діяльність» з навчальної дисципліни «Професійно-психологічна підготовка працівників Національної поліції» із залученням практичного працівника – заступника Голови Президії колегії адвокатів Артема Питомця.

Тема практичного заняття “Розвиток психічних процесів майбутнього працівника Національної поліції” присвячена розвитку відчуття, сприйняття, мислення, спостережливості та уваги майбутніх правоохоронців. Артем Валерійович звернув увагу на важливість розвитку психічних процесів для ефективного виконання професійних обов’язків працівниками Національної поліції.