Бінарне заняття за темою “Реєстраційно-дозвільні процедури”

6 грудня доцентом кафедри адміністративного права та адміністративного процесу факультету № 2 Одеського державного університету внутрішніх справ Вікторією Томіною спільно з т.в.о начальника кафедри адміністративного права та адміністративного процесу підполковником поліції img_0272img_0278Максимом Корнієнком проведено бінарне семінарське заняття з адміністративного процесу на тему «Реєстраційно-дозвільні процедури».

Захід відбувся за участі курсантів 302-ого взводу факультету № 1 із залученням старшого інспектора контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи Овідіопольського ВП ГУНП в Одеській області капітана поліції Андрія Лижнєнка.

Під час заняття було детально розглянуто накази та інструкції щодо порядку приймання, зберігання, обліку, знищення чи реалізації вилученої, добровільно зданої, знайденої зброї та боєприпасів до неї.