Бінарне заняття за темою «Профілактика професійної деформації працівників кримінальної поліції»

photo5206526916226560064photo5206526916226560058Сьогодні, 15 жовтня, професором кафедри криміналістики та психології факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування кандидатом юридичних наук, доцентом Меркуловою Юлією Василівною сумісно з заступником начальника відділу психологічного забезпечення УКЗ ГУНП в Одеській області підполковником поліції Костюком Андрієм Валерійовичем в межах навчальної дисципліни «Професійно-психологічна підготовка працівників кримінальної поліції» було проведено бінарне заняття з курсантами 401 взводу за темою «Профілактика професійної деформації працівників кримінальної поліції».

В ході заняття Костюк А. В. розповів курсантам про причини та наслідки професійної деформації працівників кримінальної поліції, а також про попереджувальні заходи, які орієнтовані на зниження ймовірності розвитку передумов і виявів професійної деформації.