Бінарне заняття за темою «Організація діяльності дільничних офіцерів поліції»

img_055911 грудня професором кафедри публічного управління та адміністрування факультету № 2 кандидатом юридичних наук, доцентом підполковником поліції Максимом Корнієнком проведено бінарне семінарське заняття з навчальної дисципліни “Адміністративна діяльність Національної поліції України” на тему «Організація діяльності дільничних офіцерів поліції».

img_0563Захід відбувся за участі курсантів 201-ого навчального взводу факультету № 1 із залученням провідного інспектора відділу ДОП управління превентивної діяльності ГУНП в Одеській області Андрія Франковського та інспектора відділу ДОП управління превентивної діяльності ГУНП в Одеській області старшого лейтенанта поліції Олександра Карамалака.

Під час заняття було детально розглянуто правову основу діяльності служби дільничних офіцерів поліції, структуру їхньої служби та принципи діяльності. Також було висвітлено організацію роботи дільничного інспектора поліції на адміністративній дільниці, організацію проведення індивідуально-профілактичної роботи. Окремо було наголошено на взаємодії дільничного інспектора поліції з патрульними нарядами, громадськими формуваннями та населенням щодо охорони громадського порядку, профілактики правопорушень.