Бінарне заняття за темою: «Інформаційні підсистеми підрозділів Національної поліції України»

22 березня викладачем кафедри кібербезпеки та інформаційного забезпечення Оленою Мельніковою проведено бінарне семінарське заняття з навчальної дисципліни “Інформаційне забезпечення професійної діяльності” на тему: «Інформаційні підсистеми підрозділів Національної поліції України».

????????????????????????????????????????????????????????????????????????Захід відбувся за участі курсантів 307 навчального взводу факультету № 3 із залученням старшого оперуповноваженого відділу з розкриття незаконних заволодінь транспортними засобами Управління карного розшуку ГУНП в Одеській області капітана поліції Володимира Мельнікова.

Під час заняття було детально розглянуто сучасні інформаційні системи, якими користуються працівники підрозділів Національної поліції, які підсистеми входять до складу інформаційних систем, а також, які обліки ведуться на різних рівнях системи інформаційного забезпечення. Особливу увагу було приділено використанню ІІПС ГУНП в Одеській області (АРМОР – Одеса), ІІПС МВС України (АРМОР – МВС), а також інформаційному порталу Національної поліції (ЦУНАМІ).

Під час семінарського заняття практичний працівник розповів про специфіку практичної діяльності та всі її сторони, а також привів різноманітні приклади зі свого практичного досвіду.

Курсанти ставили питання, які стосуються їх практичної діяльності, на які отримували повні та чіткі відповіді з посиланнями на чинне законодавство України.