Бінарне заняття з тактико-спеціальної підготовки

image-1-3Бінарне заняття з тактико-спеціальної підготовки для курсантів 101 навчального взводу факультету № 1 провели старший викладач кафедри тактико-спеціальної, вогневої та фізичної підготовки майор поліції Віталій Прядко, викладач кафедри тактико-спеціальної, вогневої та фізичної підготовки Олена Дьорова спільно із співробітником практичного підрозділу.

img_5680У межах заняття «Контакт та прикриття» професійним досвідом поділився старший інспектор групи кадрового забезпечення батальйону поліції особливого призначення ГУНП в Одеській області капітан поліції Ігор Кірюхін.

Було обговорено аспекти застосування спеціальних засобів, порядок дій патрульних поліцейських під час проведення поверхневого огляду особи та її особистих речей. Практичний працівник акцентував увагу на важливості застосування тактичних прийомів затримання та поліцейських заходів у разі виникнення надзвичайних ситуацій з метою запобігання поранень та збереження життя.