Бінарне заняття з поліцейськими ізоляторів тимчасового тримання

????????????????????????????????????????????????????????????????????????2  вересня доцентом кафедри адміністративної діяльності поліції факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності Анастасією Берендєєвою було проведено бінарне заняття зі слухачами курсів короткострокового підвищення кваліфікації поліцейських ізоляторів тимчасового тримання за участю поліцейської відділення охорони ІТТ № 1 ГУНП в Одеській області сержанта поліції Людмили Щепківської.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????Заняття присвячене розкриттю базових прав осіб, які утримуються в ІТТ, а також механізму їх реалізації. Окрема увага була приділена підставам і порядку поміщення та звільнення затриманих і взятих під варту осіб з ІТТ, а також забезпечення режиму їх тримання.

Також висвітлювалися загальні питання щодо місць несвободи в поліції, в тому числі і місць попереднього ув’язнення.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????