Бінарне заняття з патрульними поліцейськими

img_4045img_404712 лютого в Одеському державному університеті внутрішніх справ викладачами кафедри тактико-спеціальної, вогневої та фізичної підготовки факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції Олегом Кузнєцовим та Анатолієм Ком’ягою за участю інспектора роти № 5 УПП в Одеській області лейтенанта поліції Юрія Пасічника та інспектора роти № 8 УПП в Одеській області лейтенанта поліції Євгенія Пасічника проведено бінарне заняття з патрульними поліцейськими, які проходять підвищення кваліфікації на базі відділу післядипломної освіти ОДУВС, за темою: «Практичне відпрацювання навичок з охорони публічного порядку на прикладі ситуативних завдань».

img_4042img_4034Під час практичного заняття патрульні поліцейські відпрацьовували тактичні дії з навчальними пістолетами Glock-17 та Форт-17 на місці та в русі з тактичним пересуванням, виконанням команд інструкторів зі зміною напрямків начальної (умовної) стрільби.

Особливу увагу під час заняття приділили заходам безпеки при поводженні зі зброєю та правомірності її застосування і використання.

Заняття пройшло продуктивно, цікаво та залишило позитивні враження.

img_4033   img_4043    img_4049 img_4056 img_4061 img_6906