БІНАРНЕ ЗАНЯТТЯ З ОПЕРАТИВНО-РОЗШУКОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

23 жовтня науково-педагогічним складом кафедри оперативно-розшукової діяльності факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції проведено бінарне заняття з курсантами 4 курсу університету за участю працівника практичного оперативного підрозділу.

32Заняття з навчальної дисципліни «Оперативно-розшукова діяльність» провів в.о. завідувача кафедри ОРД Сергій Єгоров. Цього разу перед курсантами виступив капітан поліції Андрій Лобода, старший оперуповноважений сектору кримінальної поліції ГУНП в Миколаївській області. В межах теми заняття працівник оперативного підрозділу поділився з майбутніми поліцейськими власним досвідом та відповів на численні запитання.

Зауважимо, що залучення працівників практичних підрозділів до проведення занять сприяє практичному спрямуванню підготовки майбутніх поліцейських.