БІНАРНЕ ЗАНЯТТЯ З ОПЕРАТИВНО-РОЗШУКОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В УПРАВЛІННІ ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНОЇ ПІДТРИМКИ ГУНП В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ

2У структурі Національної поліції є чимало підрозділів, які виконують важливу функцію, але залишаються непомітними для загалу. Один із таких підрозділів — управління інформаційно-аналітичної підтримки, яке опрацьовує інформацію, що виникає у процесі службової діяльності всіх служб та територіальних підрозділів ГУНП, а також впроваджує сучасні ІТ-технології. Їхня зброя – інформація.

3Курсанти 3-го курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції відвідали Управління інформаційно-аналітичної підтримки ГУНП в Одеській області, на базі якого проводилося практичне заняття з навчальної дисципліни «Оперативно-розшукова діяльність» за темою «Інформаційно-аналітичне забезпечення оперативно-розшукової діяльності».

4Заняття проводили в.о. завідувача кафедри ОРД Сергій Єгоров та доцент кафедри ОРД кандидат юридичних наук полковник поліції Євген Поляков.

Перед курсантами виступила начальник відділу формування баз даних та стану адміністративних правопорушень УІАП ГУНП майор поліції Олена Отчиченко. Вона розповіла про основні напрями роботи Управління інформаційно-аналітичної підтримки, про наявні інформаційно-пошукові бази, їх використання у діяльності підрозділів Національної поліції, а також відповіла на численні запитання.