Курсанти ОДУВС відвідали Одеське обласне бюро судово-медичної експертизи

12 червня в.о. завідувача кафедри оперативно-розшукової діяльності Одеського державного університету внутрішніх справ Сергій Єгоров провів практичне та бінарне заняття на тему: «Організація та тактика розшуку злочинців, безвісти зниклих та встановлення осіб невпізнаних трупів» з курсантами 3-го курсу факультету № 1 на базі комунальної установи «Одеське обласне бюро судово-медичної експертизи».

У заняттях взяв активну участь керівник зазначеного бюро судово-медичної експертизи, завідувач кафедри судової медицини Одеського національного медичного університету, Член-кореспондент Міжнародної академії інтегративної антропології доктор медичних наук, професор Григорій Кривда.

Крім цього, тему заняття з практичного боку допоміг більш детально розкрити запрошений для цього старший оперуповноважений в ОВС УКР ГУНП в Одеській області майор поліції Іван Праведний.

izobrazhenie_viber_2019-06-12_15-18-07 izobrazhenie_viber_2019-06-12_15-01-29izobrazhenie_viber_2019-06-12_15-01-36