Бінарне заняття з навчальної дисципліни «Організація і тактика превентивної діяльності в органах НПУ»

image0До студентів 3 курсу завітала заступниця директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олена Іпатенко.

Разом з доцентом кафедри адміністративного права та адміністративного процесу Світланою Рудниченко було проведено бінарне заняття з навчальної дисципліни «Організація і тактика превентивної діяльності в органах НПУ».

image2Було висвітлено алгоритм дій поліцейських щодо  інформування Регіонального центру про випадки затримання осіб, адміністративного арешту або застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Окреслено перелік нормативно-правових документів, які регламентують право особи щодо звернення за юридичною допомогою до Центру.

Акцентовано увагу на відповідальності працівників НПУ за невчасне повідомлення або неповідомлення до Центру інформації про випадки затримання особи.