Бінарне заняття з міжнародного права із залученням провідного науковця Михайла Баймуратова

img_024220 вересня було проведено бінарне лекційне заняття з навчальної дисципліни «Міжнародне право» на тему «Суб’єкти міжнародного права» для студентів 3 курсу факультету № 1 Навчально-наукового інституту права та кібербезпеки Одеського державного університету внутрішніх справ.

img_0243У проведенні цього заходу взяли участь доктор юридичних наук, Заслужений діяч науки і техніки України, дійсний член – академік Української академії наук, член комісії з правової реформи при Президентові України Михайло Баймуратов і доцент кафедри конституційного та міжнародного права факультету № 1 ННІПК ОДУВС Володимир Ярмакі.

Були розглянуті особливості інституту визнання в міжнародному праві. Значна увага була приділена питанням правонаступництва, його видам та об’єктам. Студенти активно залучались до обговорення питань, навколо яких точилась жвава дискусія.