Бінарне заняття з кримінального права

29 жовтня з курсантами 2-го курсу факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування Одеського державного університету внутрішніх справ на виконання вимог наказу МВС України від 06.06.2018 року № 479 «Про вдосконалення підготовки поліцейських у ЗВО МВС» доцентом кафедри кримінального права та кримінології кандидатом юридичних наук Ганною Резніченко було проведено бінарне заняття для курсантів 2-го курсу з навчальної дисципліни «Кримінальне право» за участю ст. слідчого Лиманського ВП ГУНП в Одеській області капітана поліції Миколи Старожишина на тему: “Множина злочинів”.

20191022_104037Під час заняття Миколою Старожишиним було висвітлено частково свою біографію стосовно службової діяльності, яка мала свій початок у стінах ОДУВС на факультеті підготовки фахівців для транспортної міліції та в подальшому відобразилася в стінах слідчих підрозділів. Він на власному досвіді пояснив курсантам значення та використання на практиці теоретичних знань тематики заняття. Було розкрито та обговорено поняття та види одиничних злочинів, множини злочинів та її видів, після чого продовжувалася дискусія стосовно питань, які виникають під час виявлення та фіксації множини злочинів.

Відбувалося поєднання теорії з прикладами із практики, що наводилися капітаном поліції Старожишиним М.М. Розглядалися питання практичної діяльності старшого слідчого, з якими він найчастіше стикався під час виконання своїх функціональних обов’язків.

Курсанти, скориставшись можливістю, жваво дискутували з Миколою Старожишиним та мали можливість безпосередньо поцікавитися взаємозв’язком між превенцією, карним розшуком та діяльністю слідчого відділу, які направлені на профілактику, виявлення, фіксацію та досудове слідство.  Жвавий інтерес аудиторії викликали численні приклади професійних ситуацій, наведені з власного практичного досвіду.

Даний захід був проведений з метою поєднання теоретичних знань з прикладами практичної діяльності.