Бінарне заняття з кримінологічного прогнозування та планування заходів протидії злочинності серед студентів ОДУВС

????????????????????????????????????12 листопада в Одеському державному університеті внутрішніх справ доцентом кафедри кримінального права та кримінології факультету № 1 кандидатом юридичних наук, доцентом Людмилою Кулик було проведено бінарне лекційне заняття зі старшим оперуповноваженим відділу протидії наркозлочинності ????????????????????????????????????ГУНП в Одеській області майором поліції Андрієм Уренчуком з навчальної дисципліни «Кримінологія» на тему «Кримінологічне прогнозування та планування заходів протидії злочинності» для студентів 4-го курсу факультету № 4.

????????????????????????????????????Практичний співробітник відділу протидії наркозлочинності розповів студентам про основні заходи, що застосовуються для протидії та викриття наркозлочинності, сучасні форми прояву та виявлення фактів наркозлочинності. Студенти виявили зацікавленість щодо процесуального оформлення речових доказів у злочинах у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів, способів безконтактного поширення наркотичних засобів та психотропних речовин через соціальні мережі тощо.

Лекційне заняття сприятиме формуванню в студентів практичних навичок планування заходів протидії злочинності.