БІНАРНЕ ЗАНЯТТЯ З КРИМІНАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ

6 листопада доцентом кафедри кримінального процесу к.ю.н. Ганною Мудрецькою разом із старшим слідчим СВ Овідіопольського ВП ГУНП в Одеській області капітаном поліції Миколою Чубок було проведено бінарне практичне заняття з курсантами 304 навчального взводу факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності.

img_20191106_125006_230Під час заняття були обговорені теоретичні та практичні аспекти проведення слідчих (розшукових) дій у кримінальному провадженні. Микола Чубок розповів про особливості процесуального порядку проведення ряду слідчих (розшукових) дій за Кримінальним процесуальним кодексом України, звернув увагу на співвідношення процесуального порядку й тактичних прийомів проведення окремих слідчих (розшукових) дій, на недоліки їхнього процесуального унормування.

Також розглядалися численні приклади професійних ситуацій, наведені з власного практичного досвіду, які викликали інтерес аудиторії. Курсанти також ставили питання практичного характеру, які їх цікавили.