Бінарне заняття з кримінального процесу

????????????????????????????????????25 червня завідувачем кафедри кримінального процесу Одеського державного університету внутрішніх справ кандидатом юридичних наук підполковником поліції Ганною Тетерятник спільно з викладачами кафедри криміналістики Оленою Калаяновою, Миколою Янковим проведено  бінарне   практичне  заняття серед курсантів 4-го курсу факультету № 3 з навчальної дисципліни «Кримінальний процес» із залученням практичного працівника старшого слідчого слідчого відділу Шевченківського відділу Приморського ВП ГУНП в Одеській області старшого лейтенанта поліції Бушняк О.М.

????????????????????????????????????Практичне заняття, тема якого “Процесуальні та криміналістичні особливості проведення допиту”, було присвячене розділу КПК, а саме: слідчій (розшуковій) дії –  допиту, що є процесуальною дією та являє собою регламентований кримінально-процесуальними нормами процес отримання та фіксації слідчим, прокурором, слідчим суддею чи судом показань підозрюваних, обвинувачених, свідків, потерпілих, експертів, а також відомостей щодо відомих допитуваним обставин, що мають значення для цього кримінального провадження.????????????????????????????????????

Підводячи підсумки, необхідно виділити, що під час допиту слідчому доцільно не лише фіксувати свідчення допитуваної особи, але й бути активним ініціатором спілкування, тримати під контролем хід і результати даної вербальної слідчої (розшукової) дії, аналізувати і оцінювати отриману інформацію, виявляти та усувати упущення, неточності, протиріччя у свідченнях тощо.