Бінарне заняття з кримінального процесу

img_20190605_154354_06405 червня викладачем кафедри кримінального процесу Одеського державного університету внутрішніх справ кандидатом юридичних наук майором поліції Оленою Проценко проведено бінарне практичне заняття серед курсантів 2-го курсу факультету № 3 з навчальної дисципліни “Кримінальний процес” із залученням практичного працівника – старшого слідчого слідчого відділення Лиманського ВП ГУНП в Одеській області майора поліції Лілії Каснер.

img_20190605_154355_799Практичне заняття, тема якого “Кримінально-процесуальні строки. Фіксування кримінального провадження”, було присвячене порядку обчислення процесуальних строків, подовження, зупинення і відновлення процесуальних строків.

img_20190605_154359_171-1Під час практичного заняття приділено увагу справедливості кримінального процесу. Забезпечення прав людини неможливе без дотримання встановлених законом строків. Дотримання строків дисциплінують учасників кримінального провадження, роблять процес динамічним і прогнозованим. Без наявності строків на ту чи іншу кримінальну процесуальну дію або без їх дотримання в кримінальному судочинстві виникнуть свавілля і хаос, масові порушення прав і свобод людини.

Підводячи підсумки заняття, були зазначені основні недоліки в роботі слідчих підрозділів Національної поліції України під час подовження та відновлення процесуальних строків.